flashing ticker
To interact with this page you must login.      Signup

Sedat Peker Yalanları


Manage my event
Sedat Peker yalanları
Bir mafya düşünün! Devletten koruma talep eden bir mafya! Sedat peker bu güne kadar söylediği hiç bir şeyi kanıtlamış değildir. Hala botokslu bi mafyaya inanan gerzek bir kesimin var olması ilginçtir.
Sedat Peker yalanları
Photo by 2 Bull Photography on Unsplash

Oct
8
9. october 2021
All day
Sedat peker, Sedat peker yalanları, botokslu
ADD TO MY CALENDAR

Your Stuff calendar
Apple calendar
Outlook
Google calendar
Tell me more...
Devletten koruma talep eden korkak mafya botokslu sedat peker.

Dhkp-c terör örgütünden korktuğu için devletten koruma talep ediyor ve o kadar korkutmuşlar ki bunu üstelik yetmiyor terörist mezarlarını ziyaret ediyor!!

Buyrun link: https://t24.com.tr/amp/haber/sedat-peker-dhkp-c-lilerin-mezarina-ziyaret-etti-gercek-anlamda-bir-dur...

Cia bae kuklası yalancı korkak sedoş pekmez!! Neden Cia bae diyorum açıklayayım...

CİA ve BAE kuklası yalancı Sedat Peker 2016 da CİA MOSSAD tarafından yazılan hatta Michael Rubin tarafından kaleme alınan senaryoyu uygulamaya geçirdi. Michael Rubin 2016 da 3. Darbenin Sedat Peker ile yapılmaya çalışılacağını belirtmiş. Buradan yazdığı yazısına ulaşabilirsiniz https://www.aei.org/foreign-and-defense-policy/middle-east/the-next-phase-in-turkeys-political-viole...

Sedat Peker'in 2000 den beri CİA ile görüşmeleri de mevcuttur hatta bu oda tv de ve diğer medyalarda haber olmuştur. 2016 Oda tv haber linki https://odatv4.com/cia-ile-gorusmemi-aciklayacagim-1410161200_m.htmlSedat Peker, CİA MOSSAD BAE ile oturup Türkiye için iyi şeyler konuşacak değiller heralde değil mi?

Neyse gelelim botokslu mafyanın yalanlarına

İlk önce Hadi Özışık görüntülü konuşma videosu ile başladı bu yalanlarına. Hadi Özışık Peker için sözde bakan ile aracılık yapmış. Zaten buna ilk videoda asla inanmamıştım.

Çünkü Sedat Peker Hadi Özışık'a görüntülü konuşma esnasında diyor ki "Sen görüştüm dedin ya abi işte o yüzden şahit olarak bunu ifşa etmek zorunda kaldım. ..

Peki Hadi özışık pekere ne cevap veriyor? Diyor ki; "Hayır, görüşen ben değilim görüşen Süleyman özışık" diyor. Ve ekliyor "Süleyman Özışık görüşüyor ben degil! orada Hadi Özışık kısmını kırparsan sorun olmaz" diyor. Sedat peker burada kendinin keklendiğini anlaması lazım, çünkü anladığımız kadarıyla Hadi Özışık Peker'e "Senin hakkında bakanla görüşeceğim yada görüştüm" diyerek keklemiş.. Ama bunun adına Sedat Pekere yaranmak diyelim! ama geçiştirmek için bunu demiş diyelim..

Sonra 2. Yalanına gelecek olursak Reşat Hacıfazlıoğlu ile Telefon Konuşması.. Bu telefon görüşmesinde zaten aracı yapmaya çalıştıkları kişileri ve kendi yalanlarını da kendi deşifre ediyor. "Bana pislik dedi Bi konuş abi ya" gibilerinden bişeyler ima ediyor. Reşat Hacıfazlıoğlu da "Ben bi onunla konuşurum" deyip geçiştiriyor. Bu telefon görüşmesinde "Biz bakanla senelerdir görüşüyoruz, ben ona yardım ettim o bana yardım etti" gibi kelimeler sarfediyor..

Ama Sedat Peker'in 5. Bölüm "İrfan aydın açıklaması" videosunda içişleri bakanı Süleyman Soylu'yu kastederek "Ben Sayın Bakanla hayatımda bir kere yanyana gelmedim veya özel dostluğu gerektirecek hiç bir şeyimiz olmadı" diyor. .. Burada youtube videosunu 28. Dakikadan itibaren izlerseniz anlayacaksınız

Sedat peker yalancısı şayet yıllardır senelerdir Bakan ile görüşüyor ise bir aracıya neden gerek duysun ki? Kaldı ki aracı diye konuştukları insanlarda bakanla asla görüşmediklerini ve sedat pekeri geçiştirmek adına bunu söylediklerini itiraf ettiler. ..

Yani bu Sedat peker denilen Yalancı şahıs milletin gözünün içine baka baka yalan konuşuyor. Ee tabi haliyle yalanında alıcısı çok olur derler. Kaldı ki üstelik bu yalancı şahıs "BEN ASLA YALAN KONUŞMAM" diyen biri…

Demek ki Neymiş? "Ben asla yalan konuşmam" diyen biri en çok yalan söyleyen biridir sözü doğruymuş..Gelelim Sedat peker yalancısının Venezuela uyuşturucu ticareti yalan iftirasına. Yine bu iddiasında belge yok ve Aslında Burada kişiler üzerinden devleti hedef aldığı net şekilde belli oluyor. Ne diyor peki? Erkam yıldırım'a iftira atarak devletin uyuşturucu ticareti yaptığını ima etmiyor açık açık söylüyor.

Be Hey bu Sedat peker Yalancısına inanmaya hazır güruh! Bi kere Yurtdışına tatile geziye vs vs giden her iş adamı veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı herkes illaki uyuşturucu ticareti için mi gidiyor?

Kaldı ki Muhalefet Venezulaya gitmiş gidende CHP İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç... https://odatv4.com/chp-venezuela-yolunda-05122009_m.html

Ne yani şimdi Muhalefette mi uyuşturucu ticareti için gidiyor demeliyiz.!! Ayrıca 2020 ve 2021 de Venezuela'dan 1 gram bile peynir ithalatı yapılmışta değil üstelik. Cumhurbaşkanlığı tarafından kontenjan tarifesi düzenlemesi için kararmame çıkarılmış ama henüz ithalat yapılmamış.

Gelelim Mit Tırları Konusuna.. Herkes bilir ki Mit Tırları konusu fetö ergümanıdır. Sedat peker ne diyor? Benim adıma yüklenen tırların içinde belki de değil yüksek ihtimalle silah vardı diyor.. Bakınız bu linkte Tırlara yüklenen yardım malzemelerini resmeden fotoğraflayan şahıs "içlerinde ne var bilmiyorum" diyen Yalancı sedat peker. Linkten ulaşabilirsiniz.. ?s=19

ÖYLE BİR İDDİA İLE KARŞI TARAFA SORUŞTURMA AÇILACAK İSE BEN OTURDUĞUM YERDE 1000 TANE AYRI AYRI YALANLAR VE İFTİRALAR ATARAK İDDİA ÜRETEYİM VE HER İDDİAM İÇİN KARŞI TARAFA SORUŞTURMA AÇILSIN VE HER İDDİAM VE İFTİRAM İÇİN YARGILANSIN... BU MANTİKEN DE MÜMKÜN DEĞİL.. İŞTE SOL ÇOMAR MUHALEFET KAFASI BUNU ANLAYACAK KAPASİTEYE SAHİP DEĞİL..ÇOMAR KESİME "BABAN ANNENİ SATIYORMUŞ" DİYE BİR İDDİA EDEN OLSA DEMEK Kİ İNANACAKLAR..

EEE BOŞUNA DEMİYORUZ. TÜRKİYE'DE CAHİL OLDUĞU KADAR APTAL BİR MUHALEFETE DE SAHİBİZ

Yalancı Sedat Peker En son zaten niyetini belli etti. Recep Tayyip Erdoğan a yok efendim seninle helalleşecegiz vs vs demeye başladı. Sonra yine kanıt felan olmadığı için bunu unutturdu..

Sedat Peker'in 2005'te kelebek operasyonu ile yakalanıp yargılanıp cezaevine girip 2014 te cezaevinden çıktıktan sonra miting yapma sebepleri iktidara yaranmak adına olduğu korktuğu için yaptığı bellidir. Çünkü Sedat peker yalancısının cezaevinde en çok kaldığı dönem ak parti dönemidir.

Ondan önceki dönemlerde Sedat Peker ve adamları yargılanıyor ve yargılandığı davada adamlarına müebbet veriyorlar ama çete lideri ne hikmetse tahliye oluyor... Ondan sonra yargılandığı davada 9 seneye yakın ceza alıyor 8 ay yatıp çıkıyor.. Enteresan...Demek ki Ak parti öncesi Devlet Mafya ilişkisi varmış ki bu adamı sürekli serbest bırakmışlar ...

Bakınız Kime daha yakın olduğunu sedat peker yalancısı geçmişte zaten itiraf etmiş


?s=19

Sedat Peker Kemal kılıçdaroğlu'na diyor ki; 3-eğer ben mafyaysam parti yöneticilerinize,vekillerinize sormanız gerekmezmi, bir mafyaya neden ziyarete gidiyordunuz diye @kilicdarogluk

Sedat peker Chp li Gürsel Tekin'e diyor ki; 8-birilerine yakın olmakla suçlanacaksam, söylediklerimden anlaşılacağı üzere ben size daha yakınım.@gurseltekin34
?s=19

Sorgulanmaya Başlanacaksa şayet cittiri b*ktan göz boyama amaçlı yaptığı mitinglerden değil buradan başlanmalı... Neden ziyarete gittiniz?

Sedat peker denilen şahsı bir kere kimin finanse ettiği de belli değil. Resmi bir geliri yok. Peki bu şahsa parayı kim temin ediyor? Hayatı boyunca namussuzluk yaparak, bazı insanların hayatlarını karartarak, silah ve uyuşturucu ticareti yaparak gelir elde etmiş biri mi doğru söyleyecek?

Peygamberimiz hadisleri aklıma geldi bi an. Kıyamete yakın olacak olan hadiselerden biri de "Yalan söyleyenlere doğrucu gözü ile bakılacak" hadisi .
This group has been deleted for the following reasons:
 • incoherent flooding and astroturfing, designed to attract the ambivalent and indifferent middle grounders and presupposed antithetical thinkers, content is designed for very obscure, esoteric and niche keywords in google search, not for real human users w
 • spacer
  None exist
  None exist
  None exist111
  What's an assertion, and what should I type in?

  Compesh is a question and answer (and debate) website, so before you make a debate, you better learn what an assertion is. I suppose you already know what a question is, and that you've typed it in the box. ;)

  An assertion, is basically a statement you can make, that is either true or false.

  Richer people have better health.

  The question for that would be, Do richer people have better health?

  And don't forget to make your assertion, match your question.

  Compesh logo