flashing ticker
To interact with this page you must login.      Signup

Tecavüz yani CHP

Tecavüz denilince akla gelen ilk isim chp olur. Yıllardır ensar vakfı tecavüzcüsü üzerinden siyaset yapan man kafalı sol çomar kitlesi partilerinde dönen tecavüz taciz olaylarından hiç ama hiç bahsetmezler.

Oysaki araştırma yapacak kaabiliyetleri olsa ensar vakfı tecavüzcüsünün 1999 yıllarında bu tecavüz ve tacizlere başladığını görür ve bu tecavüzcü yine o dönemin MEB'lığı tarafından ögretmen olarak atanmış olduğunu görürler. Tabi o dönemin iktidarını yada bakanlarını eleştirecek kadar aciz değiliz. Çünkü öğretmen olarak atarken kimsenin beynini okuyamıyor herkes değil mi? Ve kimsenin alnında tecavüzcü yazmıyor.. Neyse gelelim chp içindeki bazı taciz ve tecavüzlere.

Bunlar derlediğim sadece bir kaç tecavüz olayı. Birde bunların üzerlerini kapattıkları kısmı buz dağının görünmeyen tarafı…

Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşanan tecavüz vakasıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. CHP Aksu İlçe Başkanı Kenan Yıldız tarafından tecavüz edildiğini ve ardından darp edildiğini iddia eden parti üyesi Nurcan Y.’nın savcılıkta verdiği ifadede yer alan ayrıntılar kan dondurdu.


Yıldız tarafından bir dağ evinde tecavüze uğradığını öne süren genç kadın, CHP'li başkanın sık sık kendisiyle zorla birlikte olduğunu kaydetti. Hamile kaldığını ve sonrasında düşük yaptığını belirten Nurcan Y., şunları söyledi: "Evde bana tecavüz etti. Hiç kimseye bir şey söylemeyeceksin diye tehdit etti. Sonra hamile kaldım. Çocuğu düşürmemi istedi. Kendisine çocuğu düşürdüğüme dair fotoğraflar gönderdim. Evleneceğimizi ve hanımından ayrılacağını söyledi. Hem ters ilişkiye razı oldum hem de sapık cinsel hareketlerine katlanmak zorunda kaldım."

Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki cinsel saldırı tecavüz skandallarına bir yenisi eklendi. CHP Esenler İlçesi Başkanlığı eski İlçe Başkan Yardımcısı gazeteci Hüseyin Koç, Esenler’de CHP’li kadınların partililer tarafından sık sık tacize uğradığını iddia etti. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Koç, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu utanç verici olayları örtbas etmekle suçladıCHP'li yerel yönetimlerde yaşanan taciz ve tecavüz vakaları bitmek bilmiyor. Maltepe, Ümraniye ve Avcılar teşkilatlarındaki taciz tecavüz olaylarını deşifre olmasının ardından Esenler'de de benzer bir vakanın yaşandığı ortaya çıktı. "İstismara karşı tavrımız her zaman nettir" iddiasında bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun tacizler ve tecavüzler ile ilgili şikayetleri göz ardı ettiği öne sürüldü.

CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı, genç bir kıza tecavüz etti. Kadın savunucusu olduğunu söyleyen İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, skandalı kapatmaya çalıştı. İl Başkan yardımcılarının tacizine uğradığını söyleyen mağdure Özlem H. ve CHP'nin Ümraniye teşkilatındaa tacize uğradığını söyleyen D.A. yaşadıklarını tek tek anlattı.
Didim hakkında şikayetlerin gelmesi üzerine Didim'e giden ve skandal tecavüzü öğrenen Gazeteci Mehmet Özışık'ın yayınladığı görüntülerin ardından skandal patlak verdi.

Mağdure kadın, belediyede görüşmenin ardından Ali Çağlar isimli bir şahsın Akköy'deki çiftliğine götürüldüğü söyledi.

Mağdure kadın, muhabbet sırasında kendisine bir ot içirilmesinin ardından kendinden geçtiğini ifade ederek alçak fiiliyatın mağduru olduğunu açıkladı.

Tecavüz sırasında Ali Çağlar isimli şahsın şantaj için video kaydı aldığını söyleyen mağdure, Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu'nun da orada olduğu belirterek CHP'li Atabay ile DİBEL Müdürü Öner Çiçek'in tecavüzde bulunduğunu söyledi.

2 ay boyunca şantaj ve tehditle tecavüz
Video kaydını kendisine şantaj olarak kullanıldığını söyleyen mağdure kadın, 2 ay boyunca tehdit ve şantajla tecavüze uğradığını ifade etti.


Tecavüzcü sapıklar CHP’de en çok itibar gören ve korunan kişiler oldu!.CHP içerisindeki taciz ve tecavüz olaylarının kamuoyundaki etkisi sürerken, parti içinde yeni bir yüz kızartan utanç vesikası daha gün yüzüne çıktı!.

Tecavüz ve taciz skandallarında başrol oynayan isimlerin tamamının CHP’nin tepe yöneticileri tarafından sahiplendiği ve yükselmeye dahi yapıldığı belirlendi.

Tecavüz … Rezalet-vehamet

CHP’nin tepe yöneticilerinin ve arka bahçesi konumundaki sözde kadın dernekleri ile yandaş medya mensuplarının parti içindeki tecavüz ayıbını türlü taklalarla örtme girişimi farklı bir boyuta evriliyor. Aleni şekilde tacizcilerin yanında bir tavır takınan ve kamu vicdanını derinden yaralayan CHP’liler daha öncede benzer eylemlere imza atmışlar. Hiçbir siyasi ahlak kaidesi gütmeyen CHP’nin tepe yöneticileri, tecavüz gibi en büyük insanlık ayıbına adı karışan siyasilerine utanmadan sahip çıkmışlar. Aydın’ın Didim ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, iş istemeye gelen S.T.’ye, CHP’li Meclis Üyesi Ali Çağlar ile DİBEL Müdürü Öner Çiçek ile birlikte tecavüz etmekle suçlandı. Atabay, hakkında açılan soruşturma kapsamında Didim Adliyesi’nde ifade verirken, CHP’liler tecavüzcü Atabay’a destek eylemi yaptı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da “Belediye başkanımız gecesini gündüzüne katarak Didim için mücadele ediyor” sözleriyle rezalete sahip çıktı.

CHP, Kuşadası İlçe Teşkilatı yöneticilerinden M.Y.'nin adının karıştığı, 'pedofili' skandalı iddiasıyla çalkalanıyor. Olayın, teşkilatı CHP Kurultayı için Ankara'ya taşıyan otobüste meydana geldiği belirtildi. Yerel medyada da haberleştirilen 'pedofili' skandalı, iddiaya göre gece ilerleyen saatlerde otobüsün ışıklarının kapalı olduğu sırada yaşandı. Otobüste alkol alan CHP Kuşadası İlçe Teşkilatı yöneticilerinden M.Y., daha sonra otobüste bulunan 13 yaşındaki erkek çocuğu da yanına alarak en arka koltuğuna geçti. M.Y.'nin burada çocuğa cinsel tacizde bulunduğu ileri sürüldü.

CHP teşkilatlarında ortaya çıkan taciz ve tecavüz iddialarına bir yenisi de Bursa'da eklendi. CHP Osmangazi İlçe Başkanı M.A'nın 17 yaşındaki genç kız S.G'yi Whatsapp mesajı ile taciz ettiği internet sitelerde yer aldı.
This group has been deleted for the following reasons:
 • spacer
  None exist
  None exist
  None exist111
  What's an assertion, and what should I type in?

  Compesh is a question and answer (and debate) website, so before you make a debate, you better learn what an assertion is. I suppose you already know what a question is, and that you've typed it in the box. ;)

  An assertion, is basically a statement you can make, that is either true or false.

  Richer people have better health.

  The question for that would be, Do richer people have better health?

  And don't forget to make your assertion, match your question.

  Compesh logo